A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Єдиний номер


20 Липня 2020

Для запису в онлайн-чергу  на отримання послуг в сервісних центрах МВС Київщини, необладнаних системою електронної  черги (ТСЦ №№ 3241 — смт Баришівка, 3244 — м. Обухів, 3246 — с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району, 3248 — м. Переяслав і 3249 — с. Винарівка Ставищенського району), відсьогодні, 20 липня 2020 року,  можливо за єдиним номером телефону для довідок Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Київській області: (044) 290-37-90.

Ми удосконалюємо нашу систему опрацювання телефонних дзвінків  завдяки багатоканальному зв’язку для заощадження вашого часу та комфорту спілкування з нашими операторами.

Телефонуйте, очікуйте з’єднання з  нашим оператором для запису до онлайн-черги.  У визначений день і час отримуйте послуги, віднесені до компетенції системи МВС України, без черг та з дотриманням карантинних вимог.

Також нагадуємо,  що відвідати сервісні центри МВС можна за попереднім записом, що його можна здійснити  самостійно онлайн —  через функціонал, розміщений на сайті  ГСЦ МВС:  https://equeue.hsc.gov.ua/#/login .   Там обрати день і час можливо на 2 тижні вперед до ТСЦ МВС, що обладнані системою «Електронна черга». У Київській області це  територіальні сервісні центри у Білій Церкві, Броварах,  Вишгороді та Бучі.  Подробиці читайте тут.

Завжди з турботою про вас

#СервісніЦентриМВС