A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Немає нічого схованого, щоб не об’явилося


10 Жовтня 2019

Актуальність народної приказки, яка застерігає, що рано чи пізно злісного порушника Закону буде виявлено, підтвердили працівники територіального сервісного центру МВС, що в місті Буча.

До ТСЦ № 3247 для перереєстрації трьох транспортних засобів на нового власника – двох автомобілів марки МERCEDES 1998 та 2002 років випуску і авто марки FORD 2000 року випуску — звернулися батько з донькою. У результаті ретельної перевірки документів і даних за Єдиним державним реєстром транспортних засобів та їх власників встановлено, що реєстраційні документи (свідоцтва про реєстрацію ТЗ) не відповідають цим автівкам.  Іншими словами: адміністратори територіального сервісного центру МВС виявили незаконну реєстрацію автівок: техпаспорти на ці три авто, видані ще 10 років тому, були підробленими.

Зібрані матеріали та автомобілі направили до Ірпінського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області для подальшого прийняття рішення.

Тож, якщо цим громадянам досі й вдавалося приховувати від правоохоронців факт підробки документів, то адміністратори сервісного центру МВС у межах своєї компетенції його виявили, реалізувавши принцип невідворотності покарання за ігнорування Закону та підтвердивши мудрість народної приказки.

Подія також засвідчила, що ретельна робота з інформаційними базами даних обмежує простір для зловживань.