A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади


Регіональний сервісний центр МВС в Київській області (бул. Л.Українки, 26 м. Київ) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорій «Б», а саме: завідувача сектору документального забезпечення (на період відпустки для догляду за дитиною) Регіонального сервісного центру МВС в Київській області, згідно з умовами проведення конкурсу.
Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

•Копія паспорта громадянина України.
• Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
• Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
•Копія (копії) документа (документів) про освіту.
• Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;
•Заповнена особова картка встановленого зразка.
• Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
• Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Порядок проведення відкритого конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби у Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області визначено наказом Регіонального сервісного центру МВС в Київській області від 05 листопада 2019 року №42.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення конкурсу для призначення на посади в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області до 18:00 год. 11 листопада 2019 р., за адресою м. Київ, бул. Л.Українки, 26.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 15 листопада 2019 р. о 10 год. 00 хв., м. Київ, бульвар Л.Українки, 26 (у залі прийняття іспитів).

Контактна інформація: Кльоц Ігор Євгенійович, тел. (044) 290-37-90,  klec_igor@ukr.net.