A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади


Регіональний сервісний центр МВС в Київській області (бул. Л.Українки, 26 м. Київ) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорій «Б», а саме: завідувача сектору документального забезпечення (на період відпустки для догляду за дитиною) Регіонального сервісного центру МВС в Київській області, згідно з умовами проведення конкурсу (додаток 2).

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

 • Копія паспорта громадянина України.
  • Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
  • Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  • Копія (копії) документа (документів) про освіту.
  • Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;
  • Заповнена особова картка встановленого зразка.
  • Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
 •   Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Порядок проведення відкритого конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби у Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області визначено наказом Регіонального сервісного центру МВС в Київській області  від 21 жовтня 2019 року №38.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення конкурсу для призначення на посади в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області до 18:00 год. 28 жовтня 2019 р., за адресою м. Київ, бул. Л.Українки, 26.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 30 жовтня 2019 р. о 10 год. 00 хв., м. Київ, бульвар Л.Українки, 26 (у залі прийняття іспитів).

Контактна інформація: Кльоц Ігор Євгенійович, тел. (044) 290-37-90,   klec_igor@ukr.net.