A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Очищення влади


1 березня 2018 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області розпочато проведення перевірки щодо:
1.Воловня Дмитра Вікторовича, претендента на посаду провідного консультанта-адміністратора ТСЦ №3243 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.

4 травня 2018 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області розпочато проведення перевірки щодо:
1.Панченка Олександра Олександровича, претендента на посаду провідного консультанта-адміністратора ТСЦ №3248 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.

30 липня 2018 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області розпочато проведення перевірки щодо:
1.Сірка Олексія Миколайовича, претендента на посаду головного спеціаліста-експерта РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.

18 жовтня 2018 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області розпочато проведення перевірки щодо:
1.Полин Світлани Миколаївни, претендента на посаду головного спеціаліста із зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.

12 листопада 2018 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області розпочато проведення перевірки щодо:
1.Іщука Сергія Володимировича, претендента на посаду спеціаліста відділу логістики РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.

04 грудня 2018 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області розпочато проведення перевірки щодо:
1. Загинайла Віталія Миколайовича, претендента на посаду головного спеціаліста територіального сервісного центру №3249 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.

11 грудня 2018 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області розпочато проведення перевірки щодо:
1. Овсієнка Олександра Миколайовича, претендента на посаду головного спеціаліста територіального сервісного центру №3248 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.

12 грудня 2018 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області розпочато проведення перевірки щодо:
1. Шунякова Сергія Вікторовича, претендента на посаду головного спеціаліста територіального сервісного центру №3243 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.

04 січня 2019 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області розпочато проведення перевірки щодо:
1. Сатанівського Олександра Сергійовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3242 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
2. Кравчука Максима Олександровича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3242 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
3. Шеленник Анастасії Олександрівни, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3242 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.

26 лютого 2019 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області розпочато проведення перевірки щодо:
1. Іщенка Миколи Володимировича, претендента на посаду начальника територіального сервісного центру №3244 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.

25 квітня 2019 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області розпочато проведення перевірки щодо:
1. Коваля Сергія Олександровича, претендента на посаду спеціаліста з охорони праці відділу логістики РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.

03 липня 2019 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області розпочато проведення перевірки щодо:
1. Шурашкевич Ольги Вікторівни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3242 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
2. Штаненко Юлії Вікторівни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3242 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
3. Шелест Людмили Миколаївни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3242 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
4. Швецова Геннадія Григоровича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3242 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
5. Чигринець Наталії Петрівни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3242 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
6. Фельтіна Владислава Юрійовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3242 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
7. Федорчука Дмитра Вікторовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3242 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
8. Старущенка Тараса Олександровича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3242 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
9. Сідька Володимира Леонідовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3242 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
10. Меланіч Ольги Василівни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3242 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
11. Іваніцької Дарини Сергіївни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3242 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
12. Демченка Олега Леонідовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3242 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
13. Берьозіна Олександра Андрійовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3242 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
14. Компанієць Наталії Миколаївни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3241 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
15. Барахоєва Олексія Олександровича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3241 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.

09 липня 2019 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області розпочато проведення перевірки щодо:
1. Білуна Артема Ігоровича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3243 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
2. Буришева Андрія Володимировича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3243 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
3. Вдовиченка Володимира Вікторовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3243 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
4. Захарченко Софії Юріївни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3243 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
5. Ковальчук Анни Вадимівни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3243 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
6. Ковальчука Євгена Володимировича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3243 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
7. Кравченко Лілії Валеріївни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3243 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
8. Новицької Олени Леонідівни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3243 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
9. Панкової Аліни Ігорівни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3243 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
10. Полторака Олександра Анатолійовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3243 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
11. Савкової Юлії Миколаївни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3243 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
12. Сюравчика Богдана Олександровича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3243 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
13. Тєрєхова Ігора Юрійовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3243 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
14. Юрченко Катерини Олександівни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3243 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
15. Зощенко-Брицької Ірини Володимирівни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3244 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
16. Рудої Анни Олександрівни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3244 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
17. Троценка Миколи Миколайовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3244 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
18. Кожухара Євгена Петровича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3244 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.

16 липня 2019 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області розпочато проведення перевірки щодо:
1. Шереметьєва Ігора Вікторовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3245 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
2. Сандрович Катерини Миколаївни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3245 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
3. Піщуліна Віктора Сергійовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3245 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
4. Окольничого Руслана Володимировича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3245 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
5. Лисюк Анни Сергіївни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3245 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
6. Євтушок Тетяни Йосипівни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3245 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
7. Бондаренко Тетяни Вікторівни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3245 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
8. Отрошенко Лесі Віталіївни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3245 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
9. Приходька Сергія Володимировича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3245 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.

26 липня 2019 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області розпочато проведення перевірки щодо:
1. Федоренка Романа Сергійовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3246 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
2. Буряка Олександра Ігоровича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3246 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
3. Семенюка Івана Сергійовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3246 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
4. Мальцевої Ірини Анатоліївни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3246 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
5. Лисака Дмитра Миколайовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3246 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
6. Козака Євгенія Валерійовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3246 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
7. Лакішик Наталії Миколаївни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3246 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
8. Ковальової Людмили Андріївни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3246 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
9. Винарського Івана Сергійовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3246 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
10. Невойта Віктора Анатолійовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3246 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
11. Гавриленко Світлани Леонідівни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3246 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
12. Бойко Тетяни Анатоліївни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3246 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
13. Мурги Олексія Анатолійовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3246 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати.

01 серпня 2019 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області розпочато проведення перевірки щодо:
1. Загаєцького Віталія Володимировича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3249 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
2. Бакун Анжели Сергіївни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3248 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
3. Сірош Оксани Валентинівни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3248 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
4. Кравченко Алли Василівни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3248 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
5. Вовка Валентина Арсентійовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3248 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
6. Шкіри Олексія Миколайовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3247 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
7. Українця Юрія Володимировича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3247 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
8. Огієвич Лариси Володимирівни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3247 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
9. Гребенюка Руслана Валентиновича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3247 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
10. Паращинець Олени Володимирівни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3246 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.
11. Бондаренко Ольги Анатоліївни, претендентки на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3246 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.

 

24 жовтня 2019 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області розпочато проведення перевірки щодо:

1.Єжель Тетяни Василівни, спеціаліста сектору фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Регіонального сервісного центру МВС в Київській області. Заява та результати перевірки.

13 листопада 2019 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області розпочато проведення перевірки щодо:

1. Козака Владислава Адамовича, спеціаліста з охорони праці відділу логістики Регіонального сервісного центру МВС в Київській області. Заява та результати перевірки.

 

27 листопада 2019 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області розпочато проведення перевірки щодо:

1.Кравченка Богдана Володимировича, спеціаліста сектору інформаційної безпеки та довідкового забезпечення РСЦ МВС в Київській області. Заява та результати перевірки.

 

28 грудня 2019 року в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області розпочато проведення перевірки щодо:
1. Кобзаря Володимира Олексійовича, претендента на посаду адміністратора територіального сервісного центру №3246 РСЦ МВС в Київській області, заява та результати перевірки.