Напередодні Дня Незалежності України до працівників сервісних центрів МВС звернулися з проханням про допомогу. НДСЛ «Охматдит» потребувала донорської крові для маленьких пацієнтів. Відмовитися було неможливо.
Працівники сервісних центрів МВС долучилися до донорства, адже за простими словами «потрібна кров» завжди стоїть чиясь історія.
Маленька дитина, яка зараз бореться за своє здоров’я. Батьки, які чекають і вірять у краще. Лікарі, які щодня роблять усе можливе, щоб допомогти своїм пацієнтам.
Для донора це кілька хвилин і певний обсяг крові. Для когось іншого – можливість отримати необхідне лікування, пережити складний момент і зробити ще один крок до одужання.
Можливо, ми ніколи не дізнаємося, кому саме допоможе наша кров. Не знатимемо імені тієї дитини, для якої вона стане потрібною саме в цей момент. Але знаємо головне: донорська кров може стати чиїмось шансом.

Напередодні найбільшого державного свята ми говоримо про незалежність не лише словами. Вона — у людях. У готовності підтримати того, кому важко. У здатності бути поруч тоді, коли допомога потрібна найбільше.
Бо сильна та незалежна Україна — це не лише про кордони й державні символи. Це про суспільство, у якому люди допомагають одне одному.
