A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Мовою дорожніх знаків і кольорів світлофора: як малеча опановувала ПДР у сервісному центрі МВС Київщини


17 Квітня 2025

Правила дорожнього руху зобов’язані знати всі його учасники – водії і пішоходи, дорослі й діти. Незнання цих правил не звільняє нас від обов’язку їх виконувати, в іншому випадку може статися дорожньо-транспортна пригода.

«Ґав на дорозі не хапай – ПДР досконало знай» – правило, яке вже «на відмінно» знають найменші відвідувачі сервісного центру МВС Білої Церкви, котрі завітали до нас у гості.

Наші адміністратори територіального сервісного центру МВС № 3242 розповідали малечі з КЗ КОР «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Біла Церква» про головні правила дорожнього руху у віршах та загадках. 

Дітлахи поводили себе активно, демонстрували свої знання з правил дорожнього руху  та задавали багато питань.

Як результат за свої старання, дітки отримали від начальника РСЦ ГСЦ МВС в Київській та Чернігівській областях Сергія Петрова свої перші «Грамоти знавця правил дорожнього руху», світловідбивачі та подарунки. А ще – фрукти та солодощі. 

Тішимося, що наші діти зростають свідомими та відповідальними. Й радіємо, що маємо можливість дарувати радість маленьким громадянам нашої країни!

 

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.