
Сьогодні, 24 квітня, на базі територіального сервісного центру №3243 РСЦ ГСЦ МВС в Київській області, що у Броварах, відбулася зустріч із представниками 23-х місцевих навчальних закладів, які проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів.
Фахівці регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Київській області наголосили учасникам зібрання на дотриманні антикорупційного законодавства під час підготовки кандидатів у водії та процесу приймання іспитів, на створенні в автошколах дієвих механізмів протидії корупційним проявам. Зокрема, головний спеціаліст відділу організації реєстраційної діяльності та допуску водіїв до керування транспортними засобами РСЦ ГСЦ МВС в Київській області Олег Солодовіченко акцентував увагу на потребі надавати випускникам груп актуальну інформацію щодо послідовності складання внутрішніх іспитів та в сервісних центрах МВС, наявності чи відсутності в ТСЦ МВС транспортних засобів певних категорій для проведення екзаменації, вартості адміністративної послуги та щодо екстериторіальності складання іспитів, яка почала діяти в Україні у період воєнного стану.
Йшлося і про те, що викладачі мають бути зацікавлені в максимально якісній підготовці майбутніх водіїв, адже відсоток складання в сервісних центрах МВС іспитів з першого разу свідчить або про достатній багаж теоретичних знань і практичних навичок, що їх слухачі отримали під час навчання в автошколі, або ж навпаки – про надзвичайно низький рівень викладання обов’язкової програми. До того ж, на навчальні заклади покладається відповідальність й за психологічну підготовку кандидатів у водії до проходження екзаменів в територіальних сервісних центрах МВС, у процесі яких вже незабаром відбудуться істотні зміни, пов’язані із застосуванням додаткових сучасних технічних засобів контролю.
«Тісна взаємодія автошкіл та сервісних центрів МВС – це основа для підготовки кваліфікованих водіїв. Вже зараз ми разом, кожен на своєму професійному рівні, будуємо безпечну країну. Безпека на автошляхах – пріоритет. Відповідальність перед суспільством колосальна. Поступове впровадження новітніх технологій у процес складання іспитів покликані зробити їх прозорими, доступними та ефективними. А успішність екзаменів залежатиме лише від самих кандидатів у водії: якщо вони прийдуть до нас із засвоєними знаннями, абсолютно впевненими в собі та готовими до будь-яких випробувань на дорозі», — зазначив Олег Солодовіченко.
Наприкінці наради представники закладів мали можливість поставити запитання, висловити свої пропозиції щодо взаємодії із сервісними центрами МВС та їх сприяння в діяльності автошкіл.