A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад


Регіональний сервісний центр МВС в Київській області (бул. Л.Українки, 26 м. Київ) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В», а саме: 7 посад адміністраторів територіального сервісного центру № 3247, 6 посад адміністраторів територіального сервісного центру № 3248, 5 посад адміністраторів територіального сервісного центру № 3249 Регіонального сервісного центру МВС в Київській області, згідно з умовами проведення конкурсу (додаток 2).

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

• Копія паспорта громадянина України.
• Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
• Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
• Копія (копії) документа (документів) про освіту.
• Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
• Заповнена особова картка встановленого зразка.
• Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Порядок проведення відкритого конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби у Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області визначено наказом Регіонального сервісного центру МВС в Київській області від 16 травня 2019 року №18.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення конкурсу для призначення на посади в Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області до 17:00 год. 30.05.2019 року за адресою: м. Київ, бул. Л.Українки, 26.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 03 червня 2019 року о 10 год. 00 хв.,
м. Київ бульвар Л. Українки, 26 (у залі прийняття іспитів).

Контактна інформація: Кльоц Ігор Євгенійович, тел. (044) 290-37-90,  klec_igor@ukr.net