A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Україна та ОАЕ підписали Угоду про спільну боротьбу зі злочинністю та Меморандум про взаємне визнання та обмін посвідчень водія


14 Лютого 2021

Сьогодні, 14 лютого, в рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Об’єднаних Арабських Еміратів,  міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та віцепрем’єрміністр —  міністр внутрішніх справ ОАЕ шейх Сейф Бін Заїд Аль Нагаян підписали Угоду  про співробітництво у сфері боротьби зі злочинністю та тероризмом та Меморандум про взаєморозуміння між МВС України та МВС ОАЕ і про взаємне визнання та обмін національних посвідчень. 

Арсен Аваков підкреслив, що після підписання Меморандуму водії можуть користуватися посвідченнями водіїв, що їх отримали у своїй країні.
«Відтепер туристи зможуть за своїми правами орендувати автомобіль, а резиденти та люди, які працюють в ОАЕ, зможуть безкоштовно і без іспитів обмінювати права на місцеві», — зазначив Арсен Аваков.

Нагадаємо: раніше угоду про взаємне визнання та обмін посвідчень водія МВС України уклало з урядом Італії, Туреччини та Іспанії. Тривають такі ж перемовини із Францією та Великою Британією. Заплановано подальше розширення цієї правової бази на взаємини і з іншими країнами.