A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісний центр МВС, що у Софіївській Борщагівці, готується до відкриття


11 Травня 2020

Київщина завершує оновлення сервісних центрів МВС. Нині триває капітальний ремонт сервісного центру, що в селі Софіївська Борщагівка (вул. Толстого, 2). Ми дбаємо про те, аби ви отримували якісні послуги у затишному, комфортному приміщенні.

Сервісні центри МВС нового зразка мають єдину зовнішню та внутрішню концепцію, а отже, впізнавані по всій Україні. Саме такий сучасний центр незабаром буде відкрито й у Софіївській Борщагівці. Серед основних переваг оновленого центру – проcторі openspace, інклюзивність, використання сучасних технологій та клієнтоорієнтований персонал.

Чимало послуг сервісних центрів МВС переведені в онлайн-площину, адже впровадження діджиталізації суттєво мінімізує витрати часу та зусилля клієнтів територіальних сервісних центрів МВС, робить найпопулярніші послуги однаково доступними для всіх громадян країни, виключає людський фактор та ліквідує корупційну складову.

Переважно онлайн працювали ТСЦ МВС під час карантинних обмежень. Починаючи з 12 травня 2020 року, сервісні центри відновлюють свою роботу з можливістю відвідування будь-якого центру,  незалежно від місця реєстрації, після попереднього запису громадян в електронній черзі за допомогою онлайн-функціоналу, що буде доступний на сайті Головного сервісного центру МВС з 12 травня.

У разі, якщо в обраному ТСЦ МВС електронної черги немає або за відсутності електронного цифрового підпису в особи, яка бажає отримати послугу в сервісному центрі МВС, запис  в чергу відбуватиметься за довідковими номерами телефонів Регіонального сервісного центру МВС в Київській області:  (044) 290-37-90,  068-940-80-40, 096-642-04-00.

Прохання до громадян, котрі звертатимуться за послугами в сервісний центр МВС №3246 (Києво-Святошинський район, с. Софіївська Борщагівка, вулиця Толстого, 2), поставитися з розумінням до тимчасових незручностей, пов’язаних з ремонтними роботами!