Ми навчаємось, щоб бути кращими в системі надання державних послуг


08 Жовтня 2019

DSC_0527    1

Державні службовці Регіонального сервісного центру МВС в Київській області  отримали сертифікати  про закінчення курсу підвищення кваліфікації

Упродовж двох тижнів 45 працівників Регіонального сервісного центру МВС в Київській області  навчалися за спеціальною короткостроковою програмою «Управління персоналом в органах МВС».  Її для керівників структурних підрозділів РСЦ МВС в Київській області розробили  фахівці Української школи урядування. Керівник тренінгового центру УШУ, кандидат психологічних наук Зоя Гаркавенко, завідувач  сектором інноваційних реформ навчання УШУ, кандидат філософських наук Сергій Соколов та тренер, психолог і ментор УШУ Ксенія Тимофєєва запропонували нам три  модулі  інтенсивного навчання з теоретичними та практичними заняттями в командах, домашніми завданнями і взаємообміном здобутими знаннями.

Що таке проблеми, труднощі і глухі кути та які рішення потрібно приймати, аби знайти вихід із складної ситуації, подолати її чи обійти задля кращого виконання поставлених завдань? Чи допомагає дискусія у пошуку правильних рішень,  які є види і техніки комунікації, як на державній службі у ситуації змін зберегти і проявити власну індивідуальність та як впливає корпоративна культура на результат роботи?  Це лише незначна частина питань з програми підвищення кваліфікації державних службовців РСЦ МВС в Київській області.

Кожен із слухачів курсу, за словами наших тренерів, гідно проявив себе під час навчання, що допомогло не лише виявити приховані здібності й навіть таланти наших колег, а й ще більше згуртувати колег.

Сертифікати, що їх вручили начальник РСЦ МВС в Київській області Микола Горбонос та виконуючий обов’язки директора  Української школи урядування Віталій Малащенко підтверджують те, що навчання було успішним.

Дякуємо тренерам Української школи урядування за нові знання, навички та теплу атмосферу спілкування!