Разом цікавіше


10 Червня 2019

IMG_3328

Сервісні центри МВС – це не лише про реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів і водійські посвідчення. Сервісні центри МВС – це, передусім, про комфорт, турботу та увагу до кожного відвідувача. Саме тому в сервісних центрах МВС у перших числах червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей традиційно відбуваються благодійні заходи на підтримку дітвори та привернення уваги до їхніх проблем і потреб.

Минулий тиждень для працівників територіальних сервісних центрів МВС Київської області був емоційно насиченим. Окрім візитів до дитячих закладів, зокрема, до броварського міського Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, в   ТСЦ МВС Київщини відбулись ознайомчо-пізнавальні екскурсії для дітей, квести, інтерактивні ігри. Було багато сюрпризів і подарунків. Керівники та адміністратори територіальних сервісних центрів МВС провели екскурсії залами реєстрації транспортних засобів, екзаменаційними класами, майданчиками огляду транспортних засобів, змістовно і цікаво розповіли про роботу сервісних центрів МВС. Усе це заради задоволення дитячої цікавості і щирих посмішок! Такі заходи, безперечно, мотивують дорослих ставати кращими, виконувати свою щоденну роботу відповідальніше, ефективніше і незмінно якісно. А дітей – зростати відповідальними учасниками дорожнього руху.

Тож усім було цікаво і весело.  Тепер школярі, які радісно поринули у літні канікули, знають, що:
🚥 що транспортні засоби підлягають реєстрації, але це не про велосипеди;
🚥 що керувати транспортним засобом дозволяється лише за наявності посвідчення  водія;
🚥 а щоб отримати право керувати мопедом, необхідно дочекатися 16-го дня народження.
І тепер вдома вони підкажуть своїм батькам, що довідку про несудимість отримують у сервісних центрах МВС безплатно, а на заощаджені гроші можна накупити усіляких смаколиків для всієї родини.

А ще підростаюче покоління гідно оцінило діджиталізацію послуг сервісних центрів МВС – дітвора, яка добре розуміється на всіляких сучасних ґаджетах, з легкістю розібралася в алгоритмі обслуговування клієнтів онлайн, тобто за допомогою Інтернету — не виходячи з дому!

Початок червня був насиченим приємними враженнями! Та сервісні центри МВС завжди відкриті і раді всім відвідувачам! Будемо раді новим зустрічам!