Територіальний сервісний центр МВС, що в місті Буча, відвідала делегація з Білорусі


06 Березня 2019

DSC_0150++

Роботою сервісного центру нового зразка цікавились представники Гродненського обласного виконавчого комітету, Національного центру законодавства та  Міністерства юстиції Республіки Білорусь. Делегація мала на меті ознайомитись з досвідом у різних сферах життєдіяльності Бучі і, зокрема, практичними аспектами надання адміністративних послуг. Про те, як відбувається обслуговування клієнтів в територіальному сервісному центрі МВС, про послуги, що їх надає сервісний центр, переваги відкритих офісів, про зручності для відвідувачів та набутий колективом практичний досвід, гостям з Білорусі розповів начальник ТСЦ № 3247 Олександр Намоченко.
«Починаючи з листопада минулого року і по 22 лютого нинішнього провідні консультанти-адміністратори центру здійснювали понад 150 операцій щодня. Нині, коли закінчився бум реєстрації так званих «євроблях» діяльність центру повернулася у звичний режим, коли працівники щодня здійснюють в середньому 100 операцій. Зареєструвати, приміром, автомобіль в нашому сервісному центрі можна за три години, а обміняти посвідчення водія – за 30 хвилин», — відповідаючи на численні запитання членів делегації, зазначив Олександр Намоченко.

Представники білоруської делегації цікавились також питанням взаємодії сервісних центрів МВС із центрами надання адміністративних послуг Київської області, новими ініціативами, які сприяють підвищенню якості обслуговування та електронними сервісами, що допомагають громадянам отримувати широкий спектр інформації. Головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Київській області Світлана Полин розповіла гостям про проект «Таємний клієнт» та планами щодо співробітництва із ЦНАПами Київщини.

Керівник прес-служби Бучанської міськради Вікторія Ляховець звернула увагу присутніх на те, що торік, у результаті вивчення громадської думки, за високий професіоналізм та високу якість обслуговування жителів Бучі колектив цього сервісного центру нагородили відзнакою Бучанського міського голови у номінації «Подія року».