В Регіональному сервісному центрі МВС в Київській області застерігають громадян від легковажних рішень стосовно придбання транспортних засобів, що були у користуванні.


07 Лютого 2019

3244 4 тон

У середу, 6 лютого, до територіального сервісного центру МВС в Обухові звернувся місцевий житель з приводу реєстрації автомобіля AUDI A6 1998 року випуску, ввезеного з-за кордону. Під час реєстраційної операції виявлено, що проводилась заміна ідентифікаційного номера кузова транспортного засобу. Експертом встановлено, що на досліджуваному транспортному засобі зміну номера кузова проводили шляхом видалення номерного майданчика з первинним номером кузова та наступним вварюванням в кузов автомобіля металевої пластини аналогічного розміру з нанесенням на ній в кустарних умовах маркуванням. Коли чоловік купував автомобіль, не розгледів вварений номер. Лише під час перереєстрації автівки з’ясувалось, що з іномаркою не все гаразд. Працівники сервісного центру № 3244 по «гарячій лінії» 102 викликали працівників Обухівського відділу поліції. Триває детальна перевірка транспортного засобу.

Виявленню подібних фактів сприяє запровадження при реєстраційних операціях в ТСЦ обов’язкового експертного огляду транспортних засобів.