Реформа сервісних центрів МВС триває


27 Грудня 2018

6

Перед новорічними святами на Київщині відкрили одразу два сервісних центри МВС нового зразка — в місті Обухів та місті Переяслав-Хмельницький. Для працівників та клієнтів обидві події – це свято новосілля. Адже раніше ТСЦ №3248 знаходилось у селі Гайшин Переяслав-Хмельницького району. Тамтешнє приміщення сервісного центру не відповідало вимогам сьогодення і критеріям, визначеним стратегією реформування системи МВС. Для надання якісних адміністративних послуг та забезпечення комфортних умов для працівників і відвідувачів було прийнято рішення про переведення цього сервісного центру у місто Переяслав-Хмельницький. У наданому під сервісний центр приміщенні менше, ніж за рік зробили капітальний ремонт. Відтепер водії та автовласники, як фізичні, так і юридичні особи можуть звертатись за державними послугами за адресою: вулиця Ново-Київське шосе, 46.
«Тепер якісні послуги системи МВС максимально наближені до людей», -зазначив під час відкриття оновленого ТСЦ міський голова Переяслава-Хмельницького Тарас Костін. «Для містян відкриття сервісного центру – це економія часу і фінансових ресурсів, що їх раніше люди витрачали на подолання певної відстані до найближчого ТСЦ. А для місцевої влади — це не лише почесна місія, а й очікування на суттєве поповнення міського бюджету від сплати податків. Ці гроші ми спрямуємо на розвиток нашого міста та забезпечення соціальних потреб населення».
Сервісний центр МВС нового зразка облаштований за принципом прозорого офісу, працює за системою «єдиного вікна», оснащений сучасними інформаційними технологіями. Тут передбачені зручності для всіх груп населення, зокрема, людей з інвалідністю та маломобільних груп населення, діє дитячий куточок для найменших відвідувачів та буккросинг у зоні очікування. На прилеглій до адміністративної будівлі території облаштовано майданчик для проведення огляду транспортних засобів з навісом і якісним освітленням та паркувальні місця для відвідувачів.
Серед послуг сервісного центру МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна та видача посвідчень водія, видача міжнародних посвідчень водія, довідок про відсутність судимостей, надання витягу з Єдиного державного реєстру МВС України та інші послуги сервісних центрів МВС. Вони надаються швидко та зручно – від 30-ти хвилин до 2-х годин.
Ще один територіальний сервісний центр змінив свою адресу і статус. ТСЦ МВС нового зразка почав працювати на Каштановій, 23 у місті Обухів. Там, за сприяння місцевої влади, облаштовано опен-спейс для швидкого і якісного задоволення потреб відвідувачів.
«Дбаючи про комфорт для працівників цього центру, ми, допомагаючи в облаштуванні офісу для ТСЦ, ні на хвилину не забували про те, що тут по-сучасному обслуговуватимуть наших мешканців — жителів Обухова, Обухівського та сусідніх Васильківського і Фастівського районів», — зазначив у своїй урочистій промові міський голова Обухова Олександр Левченко.
Послуги, що їх надають в оновленому сервісному центрі, відповідають стандартам, встановленим для територіальних сервісних центрів Міністерства внутрішніх справ.
«Нині в Україні відбувається багато реформ. Але найпомітніша і, на мій погляд, одна з найуспішніших — це зміни в системі МВС. І реформування колишніх МРЕВ у сучасні офіси, що ефективно працюють за принципом «єдиного вікна», надаючи широкий спектр адміністративних послуг громадянам, тому підтвердження», — вітаючи працівників та відвідувачів оновлених сервісних центрів сказав заступник голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер.
Загалом в Київській області працює 9 територіальних сервісних центрів МВС — у Баришівці, Білій Церкві, Броварах, Бучі, Вишгороді, в Софіївській Борщагівці Києво-Святошинського району, у Винарівці Ставищенського району і тепер – в Обухові та в Переяславі-Хмельницькому. Щодня їх працівники надають понад 650 послуг.
«Ці 9 сервісних центрів повністю задовольняють потреби населення Київщини в отриманні адміністративних послуг системи МВС», — наголосив начальник Регіонального сервісного центру МВС в Київській області Микола Гобонос. «Усі ТСЦ Києва та області розташовані на відносно невеликій відстані один від другого і тому громадяни можуть обрати для себе найкращий варіант для відвідання сервісного центру – чи то в столиці, чи в області. Адже вже понад три роки поспіль громадяни, незалежно від їхнього місця реєстрації, можуть звернутися в будь-який територіальний сервісний центр та отримати послуги з питань державної реєстрації, перереєстрації автомобілів, оформлення договорів купівлі-продажу автівок, скласти іспити, необхідні для одержання посвідчення водія, обміняти чи поновити втрачене посвідчення, отримати документ міжнародного зразка та багато інших».
Київська область посідає друге місце в Україні за кількістю сервісних центрів МВС. У кожному центрі створений стіл-довідок, куди людина, звернувшись, не залишиться поза увагою, отримає консультації з питань, що турбують, та допомогу в оформленні необхідних документів. Також на Київщині функціонує мобільний сервісний центр МВС, який здійснює виїзди до відділених населених пунктів регіону, де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС.
Отримати необхідну та актуальну інформацію стосовно послуг сервісних центрів МВС і дізнатися про всі новації в реформі колишніх МРЕВ громадяни можуть на сайті Головного сервісного центру (http://hsc.gov.ua/), на офіційних сторінках у соціальній мережі Facebook Головного (https://www.facebook.com/hsc.gov.ua/) та Регіонального в Київській області (https:www.facebook.соm/Сервісні-центри-МВС-в-Київській-області-1668152343441370) сервісних центрів МВС.